Podrobnosti: V ponedeljek bo finale vzhodne konference

Ponedeljkova tekma The Chargers in Islanders sta v ponedeljek sodelovala v prvi tekmi najboljših sedmih menjav finala vzhodne konference v končnici leta 2020 … Tampa Bay in New York sta pred tem igrala v končnici.Dvakrat iz oči v oči so Chargerji zmagali v seriji ... Tampa Bay je leta 2004 v četrtfinalu vzhodne konference premagala Islanders v petih tekmah.Prve štiri tekme so se končale z izidom 3:0.The Chargers Moštvo je dobilo tri tekme (Game 1, Game Game in Game Game 4) v igri zaprtih vrat vratarja Nikole, ki je edina v zgodovini NHL z vsaj štirimi zaporednimi tekmami.Prekinjen začetek serije (tudi: 2002 CQF OTT vs. PIT);​​Bolts bo še naprej osvajal prvo prvenstvo organizacije in zaenkrat je to le Stanleyjev pokal 2004 ... Chargerji so še vedno v vzhodni konferenci leta 2016. V polfinalu proti Islandersom so dobili pet iger.Bolts je prvo tekmo doma izgubil s 5:3.Pred štirimi zaporednimi tekmami, vključno z dvema tekmama v Brooklynu po podaljšku (tretja tekma 5 -4 OD W in četrta tekma 2-1 OD W) ... Rekord Tampa Bay v letu 2019 je 1-2-0 -20 tekem redne sezone proti ekipi Otočani;Raiden 1. novembra s 5-2. Sonce je zasijalo na Long Islandu, 9. decembra v AMALIE Areni s 5-1, nato pa je sezono zaključil z domačo zmago s 3-1 8. februarja. To je že šestič, da so Bolte ekipa je osvojila ligaško prvenstvo.Zmagovalni niz od 29. januarja do 17. februarja ... Steven Stamkos je zadel in dosegel (2-1-3 točke) proti Islanders v sezoni 2019-20 ....Andrej Vasilevski (Andrei Vasilevskiy) 1-1-0 New York v sezoni 2019-20, GAA je 2,54, razmerje prihrankov pa 0,884.
V zadnjih šestih sezonah so Chargerji že četrtič sodelovali v finalu vzhodne konference in petič v zadnjih desetih sezonah v Blitzu… Nastop v finalu vzhodne konference je šestič v zgodovini Tampa Baya. Bolt je 2 v finalu vzhodne konference s 3 zgodovinskimi rekordi.Njihova zmaga je bila ob zmagi v Stanleyjevem pokalu leta 2004 in v tekmi leta 2015 ... Blitz je bil 10- do 16-krat na prvi tekmi, vključno z rekordom 1-1 v končnici leta 2020 ... V prvi tekmi finala vzhodne konference je ključ vedno 3-2 ... Tampa Bay je zmagala v nizu štirih zmag v končnici, kar je v končnici lige NHL Najdaljši aktivni niz zmag, izenačen na četrtem mestu v celotni končnici ... Chargers so zmagali na sedmih od zadnjih osmih iger končnice ... v končnica 2020, Boltova zmagovalna stopnja Najvišja (0,769).
Vratar Tampa Baya Andrei Vasilevskiy je dosegel 47 zmag in 45 porazov v svoji peti zmagi v karieri v končnici proti BOS-drugi najnižji rekord v svoji karieri v končnici. Končal je drugi krog … Vasilevskiy je tretjo zaporedno sezono Vezena Trophy dosegel finale in je edina ekipa, ki igra vsako minuto za ekipo v končnici leta 2020. Vratar ... Vasilevskiy je osvojil sedem zmag v zadnjih osmih uvodih v končnico in popeljal vse vratarje NHL do zmage (10) v končnici leta 2020 ... od leta 2018 je Vasilevskiy osvojil največ zmag v končnici med vratarji lige NHL (21) od začetka leta, izenačen na prvem mestu s Tuukko Raskom in Bradenom Holtbyjem ... V končnici leta 2020 so preostali štirje glavni vratarji ekipe ... Vasilivsky dal dva ali manj golov v zadnjih treh tekmah končnice, pri čemer je na 13 tekmah skupno zabil osem golov.
Branilec strele Victor Hedman je v peti tekmi podaljška z BOS dosegel svoj prvi gol po podaljšku.To je bil prvi gol po podaljšku v njegovi karieri.Žoga … Hedman je dodal še asistenco v peti tekmi za drugo tekmo z več točkami končnice 2020.… Hedman se je pridružil Brayden Pointu (peta tekma leta 2020 proti CBJ) in Martinu St. Louisu (peta tekma ECQF proti NYI in šesta tekma leta 2003 ECQF v igri 3SH WSH) in tako postal edini strelec podaljška, ki ga je Hedman postal tretji streloviti obrambni igralec, ki je dosegel gol v podaljšku v končnici, se je pridružil Jasonu Garrisonu (New York International Game Show 4. ECSF) in Danu Girardiju (Dan Girardi) (BOS na 4. tekmi leta 2018) ... Hedman je zaključil drugi krog proti BOS in dosegel štiri zadetke.To je njegov ECSF leta 2016 proti New Yorku. V nizu tekem državne univerze je strelovit rekord obrambnega igralca v končnici, to je večina njegovih golov ... Hedman ima pet golov v končnici leta 2020, kar je tudi bliskovit rekord za največ golov, ki jih je dosegel obrambni igralec v sezoni končnice, s čimer je podrl svoj rekord štirih golov v končnici leta 2016 ... Heidman je dosegel štiri točke v drugem krogu petih tekem (4-2) –6 točk) ... Heideman zaseda sedmo mesto med obrambnimi igralci NHL na seznamu strelcev končnice 2020 in izenačen na drugem mestu po številu doseženih golov.
Poudarite smer Bolt center Brayden Point (Brayden Point) v njegovih zadnjih treh tekmah in četrti igri z več točkami v končnici leta 2020, drugo igro z več točkami je dobil v peti tekmi proti BOS Dve podaji … točke so podaljšale njegov niz zmag na šest iger ( 2-9-11 točk.), njegova kariera pa je primerljiva s točkami končnice, ki so bile ugotovljene prej v teh končnicah (v 3-3–7 točkah v prvih 6 tekmah končnice 2020)… Point je prvi igralec lige NHL od takrat , Cory Stillman (Cory Stillman) leta 2006 (7 GP in 13 GP) imata rezultate v več šestih tekmah v eni končnici…Point ima 13 rekordov v doseganju točk v zadnjih 14 tekmah končnice od končnice leta 2019…Point je končal na prvem mestu v drugem krogu , imel je 7 podaj proti BOS-u, s čimer je postavil rekord za Chargerje po številu podaj v seriji končnice…Poynter je osvojil drugi zaporedni niz aktivnih asistenc v ligi NHL v 6 zaporednih tekmah in izenačil tretje mesto. Skupni zmagoviti niz za končnico 2020… Point's niz šestih zmag tzasedel tretje mesto v medsebojnem nizu končnic leta 2020.
V tem času Nikita Kucherov, desno krilo Nikite Kucherova, ni uspel dokončati pete tekme proti BOS, vendar je bil izenačen v drugem krogu točkovanja (2-5-7 točk).dva.…Kucherov v dveh igrah z več točkami.Bil je v zadnjih treh tekmah končnice in štirih igrah z več točkami ... Kucherov je bil izenačen z Martinom St. Louisom za največ v zgodovini končnice Lightning.V dveh igrah z več točkami.
Kucherov je že prej v končnici zamenjal Chargerje kot vodilno strelsko ekipo v končnici in je potreboval gol, da bi zamenjal Boltesovo vodilno strelsko ekipo.
Povečano število točk Levi zunanji igralec strele Ondrej Palat (Ondrej Palat) je dosegel svoj prvi gol na 5. tekmi proti BOS, s čimer je svoj zmagoviti niz podaljšal na štiri tekme, s Chargerji v sezoni po koncu sezone Najdaljši tak rekord v tekmah iger in se pridruži Stevenu Stankosu (2018). , 2015), Vincent Lecavalier (2007) in Martin St. Louis (Martin St. Louis) ) (2003)…Parat je dosegel točke na vseh petih tekmah v drugem krogu in ustvaril nove točke v karieri za večino zaporednih tekem končnice.Palat bo TBL playoffs Set za beleženje števila udarcev v peti menjavi (10);na zadnjih dveh tekmah je dosegel 15 golov…Parat je prehitel trenutnega soigralca Alexa Killorna (Alex Killorn), s petim golom na tekmi pa se je uvrstil na četrto mesto med strelci končnice Tampa Bay (Tampa Bay).
Navidezni obrambni igralec Kevin Shattenkirk (Kevin Shattenkirk) je dosegel dve asistenci na peti tekmi proti BOS, svoji prvi tekmi z več točkami v končnici leta 2020 in po sezoni Sedma tekma v karieri (prva tekma po drugi tekmi DAL WCSF leta 2016)… pomaga v končnici 2020 na petih tekmah (uvrščen na 16. mesto v ekipi NHL D)
Pot naprej Druga seja-sreda, 9. september do 20.00 Tretja seja-petek, 11. september do 20.00 Četrta seja-13. september-sreda popoldne do tretje seje, peta seja*-9 Od 15. do naslednji dan 8 noči 6.*-17. september do 8. ure do 8. noči 7.*-19. september, petek-19.30 *Če je potrebno
Potrebujete več informacij in posodobitve rezultatov v realnem času?Kliknite tukaj, če se želite naročiti na e-poštni seznam vodiča za dan igre 2019-20.
tampabaylightning.com je uradna spletna stran Tampa Bay Lightning.Tampa Bay Lightning in tampabaylightning.com sta blagovni znamki Lightning Hockey LP NHL, NHL Shield, besedna znamka in slika Stanleyjevega pokala ter logotip NHL Conference in sta registrirani blagovni znamki National Hockey League.Vsi logotipi in oznake NHL, logotipi in oznake moštev NHL ter vsa druga lastniška gradiva, opisana v tem članku, so last NHL in njihovih ustreznih ekip NHL in jih ni dovoljeno kopirati brez predhodnega pisnega dovoljenja NHL Enterprises, LP.2020 Lightning Hockey, LP in National Hockey League.Lightning Hockey, LP je hčerinsko podjetje Vinik Sports Group.vse pravice pridržane.

Čas objave: Sep-07-2020